Výroba, doprava a platba

Doba výroby

Každý prsten je vyráběn ručně a až po Vaší objednávce, proto je nutné počítat s delší dobou dodání. Ta se liší v závislosti na počtu objednávek před Vámi. Aktuální dobu do odeslání uvidíte vždy u každého prstenu po zvolení velikosti a příp. šířky. U prstenů na zakázku Vám dobu výroby sdělím vždy individuálně, ale ve většině případů není delší než u standardních prstenů zobrazených na e-shopu.


Doprava

Česká pošta (do ruky)

Prsteny posílám jako cenné psaní, s dodáním obvykle do druhého dne od podání. Při nákupu nad 5000 Kč je tato doprava zdarma po celé ČR. Při nákupu za menší částku je cena za dopravu 99 Kč po ČR.


GLS (balík do ruky)

Dodání do ruky s využitím služeb GLS je obvykle do druhého dne od podání. Při nákupu nad 5000 Kč je doprava zdarma po ČR. Standardní cena je 89 Kč.


GLS (doručení do ParcelShopu)

Pomocí tlačítka "Zvolte odběrné místo" si zadáním města/obce nebo PSČ najdete vaše nebližší odběrné místo, kde si můžete vaši objednávku obvykle do druhého dne od podání vyzvednout. Při nákupu nad 5000 Kč je doprava zdarma, v opačném případě je cena 69 Kč.


Zásilkovna (doručení do Zásilkovny)

Pomocí tlačítka "Zvolte odběrné místo" si na mapě najdete nejbližší pobočku Zásilkovny, kam se vaše objednávka dostane obvykle do druhého dne od podání. Při nákupu nad 5000 Kč je doručení zdarma, jinak je cena 79 Kč. Při objednávce nad 5000 Kč nelze odeslat přes Zásilkovnu na dobírku.


Platba

Bankovní převod

Po vytvoření objednávky se na stránce (a ve vašem emailu) objeví platební údaje pro bankovní převod. Peníze můžete převést ručně zadáním požadované částky, čísla účtu a variabilního symbolu ve vašem bankovnictví nebo platbomatu. Nejjednodušší a nejrychlejší možnost je využít zobrazený QR kód, který načtete ve vašem online bankovnictví v mobilu nebo tabletu a všechny potřebné údaje se vyplní samy.


Dobírka

Oblíbený způsob placení. Zboží zaplatíte až při samotném převzetí zásilky od zvoleného dopravce. Cena dobírky je 40 Kč. Při objednávce nad 5000 Kč nelze odeslat přes Zásilkovnu na dobírku.

Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.